Effectief Begrijpend Lezen

20-12-2022
Studenten van de Academische Pabo voeren onderzoek uit over effectief begrijpend lezen op onze school!

Een aantal studenten van de Academische Pabo (ACPA) voeren bij ons onderzoek uit over Effectief Begrijpend lezen op onze school onder begeleiding van Dr. Anne Helder (Universiteit Leiden). Deze studenten observeren in de klas lessen, onderzoeken wat succesfactoren zijn d.m.v. literatuuronderzoek en zetten een vragenlijst uit bij leerkrachten.

Dit is voor ons team en onze leerkrachten dé kans om te onderzoeken wat werkt bij onze doelgroep leerlingen. Dit schooljaar hopen wij dan ook over goede handelingsgerichte adviezen te beschikken voor specifiek onze school, voordat we voor volgend schooljaar een nieuwe methode/aanpak gaan kiezen.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Monique van Tilburg (IB-er)

Nieuws van De Brug

10Mrt
Ook dit jaar doen we weer mee met NL Doet op 10 maart!
De leesweken van de Nederlandse Kinderjury 2023 zijn weer gestart.
Hoe leuk het is het om bezoek te krijgen van een echte volksfilosoof in je klas?
Studenten van de Academische Pabo voeren onderzoek uit over effectief begrijpend lezen op onze...

De Brug in beeld

Locatie

Route
Powered by BasisOnline